Mis toimub energiaseanssidel...

10/06/2021

 Inimesed tulevad energiaseanssidele on väga erinevate probleemidega, kuid tihti korduvad samad küsimused,: Mitu seanssi ma peaksin võtma? Kas ma saan kohe sellest probleemist või haigusest lahti?" Minua aus vastus selle kohta on, et ma ei tea. Seda mitu seanssi on vaja, tunneb tegelikult inimene ise. Püüdsin kunagi tõlgendada seda, mis energiaseanssidel juhtub, kuid märkasin pea, et meie tõlgendus sellest on nii piiratud ja ma ei soovi kuidagi enda inimteadvusega mõjutada seansi kulgu. Enda Kõrgema teadvuse juhendusel, ei anna ma enam inimestele valmis vastuseid, vaid aitan neid taasühineda nende enda sisemise tarkusega. Võin kirjeldada lühidalt, väga piiratult, mis tavaliselt igal energiaseansil toimub ehk, energiaväli muutub, täiendub ja puhastub, kõik chakrad aktiveeruvad, energiakanalid aktiveeruvad, närvisüsteem tasakaalustub, seedimine aktiveerub, vabaneb vanu mustreid ja traumasid jne. Viimaste seansside põhjal võin öelda, et südamekeskuste aktiveerimine on tihti põhjus, miks inimesed alateadlikult seanssidele tulevad. On olnud just mitmeid tulevasi valgustöötajad, kellel puudub veel elus kindel suund, sest nende südamekeskus on olnud traumade ja erinevate negatiivsete mustrite pärast suletud ja neil puudub tugev ühendus Kõrgema teadvuse Algallikaga. Kuid see on ainult killuke sellest, mida me tõeliselt teame. Nii palju sõltub inimese eluplaanist, mis õppetunnid on tal veel läbimata, millest ta on päriselt nõus lahti laskma, loobuma, mida ta on juba mõistnud või kas ta on valmis teistele andeks andma. Samuti inimese enda usk paranemisse mõjutab protsessi väga palju. Paranemine toimub siis alati, sest jumalikule energiale pole miski võimatu. Kuid see ei tule alati sellisel kujul, kui meie inimmõistus seda soovib. Ehk see võib alguse saada mitte füüsilisest paranemisest vaid käitumis või mõttemustrite muutumisest.

 Peale energiaseanssi inimese teadvus laieneb, tekkib uusi vaatenurki. Tihti ei soovita enam astuda tagasi samadesse vanadesse mustritesse. Mitmed inimesed on öelnud, et nad näevad maailma "teise pilguga". Seda võib ka võrrelda meie ärganud sisemise lapsega. Üks neist mainis kuidas ta on hakanud jälle linde looduses jälgima. Ütles et ta pole aastaid seda teinud, nüüd võib tundide kauppa vaadelda neid väikseid tegelasi. Kui inimesel on suur murekoorem, siis ta loomulikult näeb maailma läbi selle tumeda filtri. Kui sa oled nõus vanast välja astuma, siis sinu teadvus muutub ja see on tõelise paranemise algus. Füüsiline vaevus on ainult sümptom, tõeline põhjus asetseb palju sügavamal ja see vajab ka suurt panustust, elumuutust inimese enda poolt. Olen siis näinud kuidas seansi ajal inimene vabaneb teda aastakümneid vaevanud probleemist, solvumisest, või traumast ja samas kaob ka füüsiline valu. Või siis esimese seansi ajal on puusaliiges liikunud paikka, enne seanssi olid puusad erineval kõrgusel, või paranenud halb rüht. Igal seansil aktiveerub ka südamekeskus ja mõnedel puhkudel see on ka avanenud seansi ajal. Avanemisega kaasneb tavaliselt meeletu kergusetunne ja hingamine muutub nii palju vabamaks. Kuid ka see sõltub palju inimesest endast. On vaja taas usaldada ja lasta südamel avaneda. Kuid tihti hirm jälle haiget saada takistab seda. Olen tundnud kuidas inimene kramplikult üritab takistada südame avanemist. Ta ise on peale seanssi öelnud, et oli nii tugeb survetunne ja kerge valu südamekeskuses, aga ta ei teadvusta sel hetkel, et ta avanemist alateadlikult takistanud. See hirm on ju loomulikult mingi määral põhjendatud, sest kui süda avaneb, siis valu ja traumad vabanevad ja see pole just eriti meeldiv. Mõned on öelnud, et peale seanssi, või paar päeva hiljem on nad tundnud seletamatud kurbust. See kõik on osa paranemist. Kui me ei ole nõus neid tundeid kohtama, siis kahjuks me suuda tunda ka positiivseid tundeid. Südamekeskuse avanedes hakkad väga erinevalt maailma tunnetama. Tunned suurt armastust ja empaatiat kõige elava vastu ja näed maailma taas läbi "lapse silmade". Märkad neid igapäevaseid väikseid "imesid" enda elus. Kuid samas hakkad sa tundma ka suurt armastust ja kaastunned iseenda vastu. Ehk mõistad enda isiklike piire, kuulad ja austad enda sisetunnet, südamehäält. Õpid tervel viisil ilma süütundeta "ei" ütlema, kui see tundub õige teona.

Olen märganud, et me kuidagi ei saa seansi ajal dikteerida enda inimmõistusega, kuhu energia peaks liikuma ja mida puhastama. Me saame seda teha ehk hetkeliselt, kuid siis liigub see taas sinna piirkonda, mis kõige rohkem vajab tähelepanu, puhastust või aktiveerimist. Ehk kõik toimub täiesti Ego vabas keskkonnas. See mida mina seansi ajal teen, on enda avamine ja vastu võtmine. Kõigil on see protsess väga erinev, viin seanssi läbi alati Kõrgema teadvuse juhenduse. Olen siis kogu seansi ajal vaatleja rollis, ehk astun enda inimrollist välja ja olen, "Mina olen" ajatus olemuses, ehk nii öelda "imede sagedusel", lastes lahti kõigist uskumustest, mis on võimalik ja mis mitte. See tähendab, et avan jumaliku ühenduse endas, ehk puhta teadvuse ja annan energial vabalt voolata läbi minu, aktiveerides inimese valgus dna:d. Energia siirdub läbi minu käte ja südamekeskuse, kuid ka läbi silmade. Vahel tunneb inimene külma, vahel kuuma, erinevaid võnkeid, värinad, surinaid, vahel erinevaid valuaistinguid erinevates chakrates või keha piirkondades. Vahel nähakse erinevaid värve, geomeetrilisi kujundeid, erinevaid pilte. Tavaline on see, et inimene läheb hetkega transsi,  sügavasse lõdvestunud olekusse, ehk inimese ajulainete sagedus muutub. Sellises olekus toimub üinemine meie sisemise tarkusega, aktiveerub meie sisemine parandaja, avanevad erinevad tajud ja inimene on äärmiselt vastuvõtlik kõigele ümbritsevale. Ma ei kontrolli, ei anna hinnanguid, ei analüüsi seansi ajal, sest iga minu mõte ja tunne mõjutab otseselt ka seda inimest. Selleks on ülimalt oluline, et neil kes tegelevad energiaseanssidega, oleks südamekeskus avatud ja kõrgem süda aktiveeritud, ehk nad ise oleksid vabanenud illusioonidest, enamus hirmudest, uskumustest ja negatiivsetest mustritest. Alles siis suudavad nad tõeliselt aidata inimesel taasühineda Kõrgeima teadvusega, mis aktiveerub paranemise inimeses. Sest kui neil endil puudub see ühendus südamekeskuse kaudu, siis ei saa nad aidata ka teistel seda taasluua ühendust. Meil võivad olla ülemised chakrad avatud, kuid kui meie südamekeskus pole veel õieti avanenud ja puudub ühendus Kõrgema südamega, töötame alumistel tasanditel, tihti astraaltasandil, ehk see info "puhtus" ja energiakvaliteet on küsitavad. Energiaseansside puhul ei ole küsimus kanaldamisest, vaid kirjeldaksin seda pigem kui naasmist meie jumalikku algolemusse. See mida ma ise energiaseansi ajal kogen on puhas, püha, tingimusteta armastuse energia. See on meie loomulik olek, kuid oleme olnud sellest kaua lahti ühendatud, sest meie südamekeskus on olnud blokeeritud. Ehk minu roll siin nii paari sõnaga on aidata sul taasühineda ja mäletada, tunda jälle seda ununenud tunnet, täitumust, piiranguteta tingimusteta armastust ja teades et sa oled piiramatu jumalik olend.

Valgust ja armastust!